Rozstrzygnięcie pierwszego etapu konkursu Finaliści w Kategorii Implementacja gry

 ZACHODNIOPOMORSKIE

SZKOŁY PODSTAWOWE
Nazwa zespołu: Asy z 6 klasy
Nazwa gry: As matematyczny
Opiekun zespołu: Anna Rakowska
Szkoła: Szkoła Podstawowa nr 48 w Szczecinie

Nazwa zespołu: Sztukralbor
Nazwa gry: Podróże z angielskim
Opiekun zespołu: Tatiana Sztukin, Jarosław Górniak
Szkoła: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rewalu

PONADPODSTAWOWE
Nazwa zespołu: Paper Games Studio
Nazwa gry: Chemistry Geek
Opiekun zespołu: Mirosław Mościcki
Szkoła: Technikum Informatyczne SCI w Szczecinie

Nazwa zespołu: GlitchyGames
Nazwa gry: Na ratunek historii
Opiekun zespołu: Mirosław Mościcki
Szkoła: Technikum Informatyczne SCI w Szczecinie
//—————————————————————
MAZOWIECKIE
SZKOŁY PODSTAWOWE
Nazwa zespołu: Muzykanci
Nazwa gry: Muzyczna gra
Opiekun zespołu: Marta Rutkowska
Szkoła: Szkoła Podstawowa nr 303 im. F. Chopina w Warszawie

Nazwa zespołu: Klio
Nazwa gry: Planeta HISTO-GEEK
Opiekun zespołu: Beata Krupniewicz
Szkoła: Szkoła Podstawowa im. W. Jagiełły

PONADPODSTAWOWE
Nazwa zespołu: SMOLCZAP
Nazwa gry: 1809
Opiekun zespołu: Norbert Kirsz
Szkoła: CXXII LO im. I. Domeyki w Warszawie
//—————————————————————
ŁÓDZKIE
SZKOŁY PODSTAWOWE
Nazwa zespołu: Warriors
Nazwa gry: W krainie Adventureland
Opiekun zespołu: Małgorzata Jegier
Szkoła: Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika W Łękińsku
//—————————————————————

MAŁOPOLSKI
SZKOŁY PODSTAWOWE
Nazwa zespołu: Przygoda z Muzyką
Nazwa gry: Przygoda z Muzyką
Opiekun zespołu: Anna Wrzeciono
Szkoła: Katolicka Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stopnia

Nazwa zespołu: Gra SB3
Nazwa gry: Gra SB3
Opiekun zespołu: Rafał Michalski
Szkoła: Szkoła Podstawowa nr 4 im. F. Nullo w Olkuszu

PONADPODSTAWOWE
Nazwa zespołu: Yacoper Inc
Nazwa gry: Lorem Ipsum
Opiekun zespołu: Adrian Zając
Szkoła: Zespół Szkół HHotelarsko Turystycznych w Zakopanem

Nazwa zespołu: Migacze
Nazwa gry: Wymigaj się
Opiekun zespołu: Beata Chodacka
Szkoła: V Liceum Ogólnokształcące w Krakowie

Nazwa zespołu: Inżynieria Schematów
Nazwa gry: Inżynieria Schematów
Opiekun zespołu: Marta Pycia
Szkoła: Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Miechowie

Nazwa zespołu: FunKtion
Nazwa gry: FunKtion
Opiekun zespołu: Marzena Krzysztoń
Szkoła: XI Liceum Ogólnokształcące im. M. Dąbrowskiej w Krakowie

Nazwa zespołu: Bibliotekarki
Nazwa gry: Aurea dicta – czyli opowieść o literackim poszukiwaniu sensu
Opiekun zespołu: Beata Chodacka
Szkoła: V Liceum Ogólnokształcące w Krakowie

Nazwa zespołu: Huncwoci
Nazwa gry: Gra o puchar domów
Opiekun zespołu: Beata Chodacka
Szkoła: V Liceum Ogólnokształcące w Krakowie
//—————————————————————

LUBELSKIE
SZKOŁY PODSTAWOWE
Nazwa zespołu: Panama
Nazwa gry: Przygoda Grzesia
Opiekun zespołu: Łukasz Run, Mariola Skoczylas
Szkoła: Szkoła Podstawowa im. 100-lecia Niepodległości Polski w Kalinówce

PONADPODSTAWOWE
Nazwa zespołu: Modrzaki
Nazwa gry: (math)edu
Opiekun zespołu: Stanisław Kwaśniewicz
Szkoła: Zespół Szkół Zawodowych nr 1 i II Liceum Ogólnokształcące ww Włodawie

Nazwa zespołu: Kawka
Nazwa gry: Dwa kroki za daleko
Opiekun zespołu: Łukasz Run, Agnieszka Piwnicka-Jagielska
Szkoła: I Liceum Ogólnokształcące im. W. Broniewskiego w Świdniku
//—————————————————————

PODLASKIE
SZKOŁY PODSTAWOWE
Nazwa zespołu: KEMIZA
Nazwa gry: SŁÓWKA
Opiekun zespołu: Izabela Kardasz
Szkoła: Szkoła Podstawowa nr 16 im. T. Kościuszki przy Zespole Szkolno-Przedszkolnych nr 1 w Białymstoku

Nazwa zespołu: Little bits
Nazwa gry: World Quiz
Opiekun zespołu: Jack Dojnikowski
Szkoła: Szkoła Podstawowa im. Konstytucji 3 Maja w Jaświłach

PONADPODSTAWOWE
Nazwa zespołu: QMDEV
Nazwa gry: Quiz Master
Opiekun zespołu: Marcin Domalewski
Szkoła: Zespół Szkół Rolniczych w Białymstoku

Nazwa zespołu: Programiści
Nazwa gry: Fleksolia
Opiekun zespołu: Jacek Dojnikowski
Szkoła: ZSOiZ w Mońkach
//—————————————————————

DOLNOŚLĄSKIE
SZKOŁY PODSTAWOWE
Nazwa zespołu: D-Team
Nazwa gry: Laboratorium Domiego
Opiekun zespołu: Angelika Woś
Szkoła: Szkoła Podstawowa nr 3 im. 100-lecia Odzyskania Niepodległości w Kudowie-Zdroju
//—————————————————————

ŚWIĘTOKRZYSKIE
PONADPODSTAWOWE
Nazwa zespołu: Yerbagersi
Nazwa gry: Zakodowana wiadomość
Opiekun zespołu: Mirosław Pargieła
Szkoła: Zespół Szkół Nr 2 w Opatowie
//—————————————————————

PODKARPACKIE
PONADPODSTAWOWE
Nazwa zespołu: Basiok_Team
Nazwa gry: Mesjasz
Opiekun zespołu: Radosław Bargiel
Szkoła: Zespół Szkół Elektrycznych i Ogólnokształcących w Krośnie
//—————————————————————

POMORSKIE
PONADPODSTAWOWE
Nazwa zespołu: BeetRootPro
Nazwa gry: Biolohut
Opiekun zespołu: Szymon Burak
Szkoła: Zespół Szkół Agrotechnicznych im. Władysława Reymonta
//—————————————————————

WARMIŃSKO-MAZURSKIE
PONADPODSTAWOWE
Nazwa zespołu: JDstudios
Nazwa gry: uwaga!WIRUS
Opiekun zespołu: Henryk Prus, Anna Michalczyk
Szkoła: IV Liceum Ogólnokształcące w Olsztynie
//—————————————————————

KUJAWSKO-POMORSKIE
PONADPODSTAWOWE
Nazwa zespołu: Studio-męczenników
Nazwa gry: Czego nie widać
Opiekun zespołu: Anna Szymkowiak
Szkoła: Zespół Szkół Mechanicznych nr 1 im. F. Siemieradzkiego w Bydgoszczy

//————————————————————-

GÓRNOŚLĄSKIE
PONADPODSTAWOWE
Nazwa zespołu: Kreatywni ZS Żarki
Nazwa gry: Uczniowie Pitagorasa
Opiekun zespołu: Olga Kwiecień
Szkoła: Zespół Szkół im. T. Kościuszki, Żarki

Nazwa zespołu: Blue Blamingo
Nazwa gry: Meth_game_review
Opiekun zespołu: Joanna Kowalska
Szkoła: Centrum Edukacji w Zabrzu

Nazwa zespołu: gotoC
Nazwa gry: JustMonkeyPuppet
Opiekun zespołu: Weronika Władarz
Szkoła: Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim