Przejdź do treści
Strona główna » Regionalne podsumowanie konkursu GEEK 2024

Regionalne podsumowanie konkursu GEEK 2024

Czy Wy wiecie, co jest najtrudniejsze w konkursie GEEK?

Ocena prac i wybranie najlepszych! Na szczęście mamy najlepszych od tego ludzi! Jurorzy, grali, oglądali, czytali i oceniali (wcale im nie zazdrościmy). Dlatego już dziś zapraszamy na Regionalne Podsumowanie Konkursu GEEK, które odbędzie się w dniu 19 kwietnia 2024 roku o godzinie 16:30 (piątek). Podczas tego wyjątkowego spotkania dokonamy pełnej analizy i podsumowania prac konkursowych w dwóch kategoriach: koncepcja oraz implementacja gry. Konkurs obejmował dwie grupy wiekowe: szkoły podstawowe oraz szkoły ponadpodstawowe.

Zaproszenia z linkiem do wydarzenia zostaną wysłane drogą mailową do opiekunów drużyn, zapewniając im dostęp do spotkania online.

Podczas naszego spotkania nie zabraknie licznych atrakcji!

Przewidujemy zadania niespodzianki oraz ciekawe dyskusje na temat wynalazków i patentów. Będzie to doskonała okazja do wymiany poglądów i inspiracji między uczestnikami konkursu.

Zostaną też rozdane ZŁOTE BILETY na finał w WARSZAWIE w dniu 7 czerwca 2024

Transmisja całego wydarzenia będzie dostępna na żywo, dzięki czemu wszyscy zainteresowani będą mieli możliwość dołączenia i śledzenia naszych fascynujących rozmów. Liczymy na obecność wszystkich uczestników oraz zapraszamy serdecznie publiczność do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu!

Bądźcie z nami tego dnia, a wspólnie będziemy świętować kreatywność i talent naszych uczestników konkursu GEEK!

Facebook
Twitter
YouTube
LinkedIn
Skip to content