Laureaci pierwszej edycji GEEK

Scenariusze Gier, Szkoły Podstawowe

I. MIEJSCE: Zespół Cyber Family – Gra: Antville: Adapt and Survive
Opiekun: Przemysław RYDEL
Zespół: Maria ZYSKOWSKA, Szymon ZYSKOWSKI
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jarosława Dąbrowskiego w Olsztynie
Oddział Pomorski (Warmińsko-Mazurski) PTI

II. MIEJSCE: Zespół Space Team – Gra: Fobos
Opiekun: Mirosław ŁABANOWSKI
Zespół: Magdalena WIĄCEK, Zuzanna SZYNKIEWICZ, Mateusz MATUSZEWSKI,
Rafał BRANCZEWSKI
Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Kornela Makuszyńskiego w Mławie
Oddział Mazowiecki PTI

III. MIEJSCE: Zespół Kotki – Gra: Mój wielki świat
Opiekun: Małgorzata JEGIER
Zespół: Amelia KOT, Maja BURACZYŃSKA
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Łękińsku
Oddział Łódzki PTI

Scenariusze Gier, Szkoły Ponadpodstawowe

I. MIEJSCE: Zespół Andiamo – Gra: Zdobywcy Wszechświata
Opiekun: Stanisław KRÓLIKOWSKI
Zespół: Wiktoria BANAŚ, Sara NIEMIRSKA, Kacper POTACZAŁA, Marek PRUS
Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Leżajsku
Oddział Podkarpacki PTI

II. MIEJSCE: Zespół Rezystory – Gra: Rezystor
Opiekun: Zdzisław BABICZ
Zespół: Jakub KRUSZEWSKI, Grzegorz GARBIEL, Bartosz WISZOWATY
Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Białostockiej
Oddział Podlaski PTI

III. MIEJSCE: Zespół Huncwoci – Gra: o Puchar Domów
Opiekun: Beata CHODACKA
Zespół: Zuzanna SEWERYN, Maria KOLAD, Michał MERYNDA, Ksawery RADZIWIŁOWICZ
V. Liceum Ogólnokształcące w Krakowie
Oddział Małopolski PTI

Implementacja Gier, Szkoły Podstawowe

I. MIEJSCE: Zespół Panama – Gra: Przygoda Grzesia
Opiekunowie: Łukasz RUN, Mariola SKOCZYLAS
Zespół: Natalia JACKOWSKA, Paweł SNOPEK, Maksymilian CHOMA
Szkoła Podstawowa im. 100-lecia Niepodległości Polski w Kalinówce
Oddział Lubelski PTI

II. MIEJSCE: Zespół Asy z 6 klasy – Gra: As matematyczny
Opiekun: Anna RAKOWSKA
Zespół: Natalia ZGANIACZ, Adam SZYMASZKIEWICZ
Szkoła Podstawowa Nr 48 w Szczecinie
Oddział Zachodniopomorski PTI

III. MIEJSCE: Zespół Musicians – Gra: Muzyczna gra
Opiekun: Anna WRZECIONO
Zespół: Joanna BODZIONY, Zuzanna GACEK, Julia GÓRSKA, Karol TOPOLSKI
Katolicka Niepubliczna Szkoła Muzyczna w Nowym Sączu
Oddział Małopolski PTI

Implementacja Gier, Szkoły Ponadpodstawowe

I. MIEJSCE: Zespół Yacoper Inc – Gra: Lorem Ipsum
Opiekun: Adrian ZAJĄC
Zespół: Daniel PAWLIKOWSKI, Jan ŚWIDER, Dominik MOŻDŻEŃ, Angelika CIOŁEK,
Jordan JIRA
Zespół Szkół Hotelarsko Turystycznych w Zakopanem
Oddział Małopolski PTI

II. MIEJSCE: Zespół Basiok Team – Gra: Mesjasz
Opiekun: Radosław BARGIEL
Zespół: Jakub MALĄG, Łukasz JASIŃSKI, Dawid SŁOWIK, Konrad RYSZ
Zespół Szkół Elektrycznych i Ogólnokształcących w Krośnie
Oddział Podkarpacki PTI

III. MIEJSCE: Zespół Migacze – Gra Wymigaj się
Opiekun: Beata CHODACKA, Magdalena SIPOWICZ
Zespół: Gabriela SKALNIAK, Emilia NIEĆ, Pola TORÓJ
V. Liceum Ogólnokształcące w Krakowie
Oddział Małopolski PTI