Rozstrzygnięcie pierwszego etapu konkursu Finaliści w Kategorii Koncepcja (scenariusz) gry

Kujawsko-Pomorskie
W kategorii szkół ponadpodstawowych
do etapu centralnego przechodzi poniższa praca
Int Oxicated Set Formula – opiekun: Sylwia Jędrzejewska
Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące w Toruniu

Lubelskie
W kategorii prac szkół ponadpodstawowych
do etapu centralnego przechodzi poniższa praca
Modrzaki math(edu) – opiekun: Stanisław Kwaśniewicz
Zespół Szkół Zawodowych nr 1 i II Liceum Ogólnokształcące we Włodawie

Łódzkie
W kategorii prac szkół podstawowych
do etapu centralnego przechodzą poniższe prace:
Kotki Mój wielki świat – opiekun: Małgorzata Jegier,
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Łękińsku
Tygryski Kobalt 60 – opiekun: Małgorzata Jegier,
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Łękińsku
Latarnicy Lost on the island – opiekun: Małgorzata Jegier,
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Łękińsku
Amigos Kampania Wrześniowa – opiekun: Małgorzata Jegier
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Łękińsku

Małopolskie
W kategorii prac szkół podstawowych
do etapu centralnego przechodzą poniższe prace:
Musicians, Przygoda z muzyką – opiekun: Anna Wrzeciono
Katolicka Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stopnia w Nowym Sączu
PROCES GIRL Smartly – opiekun: Rafał Michalski
Szkoła Podstawowa Nr 4 w Olkuszu

W kategorii szkół ponadpodstawowych
do etapu centralnego przechodzą poniższe prace:
Migacze, Wymigaj się – opiekun: Beata Chodacka,
Liceum Ogólnokształcące w Krakowie,
Bibliotekarki, Aurea dicta – opiekun: Beata Chodacka,
Liceum Ogólnokształcące w Krakowie,
Huncwoci, Gra o puchar domów – opiekun: Beata Chodacka,
Liceum Ogólnokształcące w Krakowie,
Operatorzy, Gorączka na Oddziale – opiekun: Beata Chodacka,
Liceum Ogólnokształcące w Krakowie,
Ponad Granicami, Ponad Granicami – opiekun: Beata Chodacka,
Liceum Ogólnokształcące w Krakowie,
Call me Holmes Call me Holmes – opiekun: Marzena Krzysztoń,
XI Liceum Ogólnokształcące w Krakowie

Mazowieckie
W kategorii prac szkół podstawowych
do etapu centralnego przechodzą poniższe prace:
Space Team Fobos – opiekun: Mirosław Łabanowski,
Szkoła Podstawowanr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. K. Makuszyskiego,
Muzykanci, Muzyczna gra – opiekun: Marta Rutkowska,
Szkoła Podstawowa nr 303 im. Fryderyka Chopina w Warszawie,
Komputery Matematyczny labirynt – opiekun: Anna Lewandowska, 
Szkoła Podstawowa nr 360 w Warszawie,
Mariola Piotrowska · Helios Meliodas – opiekun: Beata Krupniewicz,
Szkoła Podstawowa im. Alberta Einsteina w Nowym Dworze Mazowieckim

Podkarpackie
W kategorii szkół ponadpodstawowych
do etapu centralnego przechodzi poniższa praca
Andiamo Zdobywcy wszechświata – opiekun: Stanisław Królikowski,
Zespół Szkół Technicznych im. T. Kościuszki w Leżajsku

Podlaskie
W kategorii szkół ponadpodstawowych
do etapu centralnego przechodzą poniższe prace:
Rezystor Rezystor – opiekun: Zdzisław Babicz,
Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Białostockiej,
Tosty Korona: Wojna o Wschód – opiekunowie: Katarzyna Łogwiniuk, Ewa Szorc,
Technikum Nr 4 w Białymstoku Zespołu Szkół Rolniczych 
w Białymstoku,
Turyści Wayfarer – opiekun: Agnieszka Perkowska,
Technikum Nr 4 w Białymstoku Zespołu Szkół Rolniczych w Białymstoku

Pomorskie (Warmińsko-Mazurskie)
W kategorii prac szkół podstawowych
do etapu centralnego przechodzi poniższa praca
Cyber Family Antville: Adapt and Survive – opiekun: Przemysław Rydel,
Szkoła Podstawowa Nr 2 im . Jarosława Dąbrowskiego w Olsztynie

Śląskie
W kategorii szkół ponadpodstawowych
do etapu centralnego przechodzi poniższa praca
Kreatywni ZS Żarki Uczniowie Pitagorasa – opiekunowie: Olga Kwiecień, Jolanta Zamora,
Zespół Szkół im. T. Kościuszki w Żarkach

Świętokrzyskie
W kategorii szkół ponadpodstawowych
do etapu centralnego przechodzi poniższa praca
Dino Rihno M4x i niezapomniana przygoda – opiekun: Mirosław Pargieła,
Zespół Szkół Nr 2 w Opatowie

Zachodniopomorskie
W kategorii prac szkół podstawowych
do etapu centralnego przechodzi poniższa praca
TheTwoEyesGames Olimpiks – opiekun: Joanna Krzowska,
Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Sławsku